CAB heeft projecten uitgevoerd voor  de volgende organisaties:

Gemeenten 

Aa en Hunze, Achtkarspelen, Almelo, Assen, Bellingwedde, Borger-Odoorn, Dalfsen, Delfzijl, de Marne, de Wolden, Druten, Emmen, Enschede, Etten-Leur, Groningen, Hardenberg, Haaksbergen, Hengelo, Hillegom, Hoogezand-Sappemeer, Kollumerland en Nieuwkruisland, Leeuwarden, Loppersun, Lingewaard, Meppel, Nijmegen, Oldambt, Rheden, Skarsterlân, Stadskanaal, Steenwijkerland, Twenterand, Veendam, Vlagtwedde, Winschoten, Winsum, Zuidhorn.

intergemeentelijke sociale diensten

De Kompanjie, ISD AA en Hunze, Assen en Tynaarlo,  ISD Noordoost (werkplein Eemsdelta), ISD Noord-west Fryslân, ISD Noordenkwartier, Werkplein Noord-Groningen.

Rekenkamers en rekenkamercommissies

Ommelander Rekenkamer, RK Dronten, RK Hardenberg, RK Leeuwarden/Heerenveen, RK Lelystad, RKC Aa en Hunze, RKC Achtkarspelen, Dantumadeel, Dongereadeel, RKC Almelo, RKC Almere, RKC Assen, RKC Borger-Odoorn, RKC Den Haag, RKC Den Helder, RKC Deventer, RKC DOUW (Diemen, Ouderkerk, Uithoorn, Weesp), RKC Edam-Volendam, RKC Emmen, RKC ENOP (Elburg, Nunspeet, Oldebroek, Putten), RKC Epe, RKC Ermelo, RKC Groningen, RKC Het Hoogeland, RKC Menterwolde, RKC Midden-Drenthe, RKC Nieuwegein, RKC Noordenveld, RKC Ommen, RKC Rheden, RKC Schouwen-Duiveland en Tholen, RKC Smallingerland, RKC Stadskanaal.

Provincies en regionale organen

Agenda voor de Veenkoloniën, Interprovinciaal Overleg (IPO), Commissie Ruim Baan (‘commissie Van Zijl’), Economic Board Groningen, Energy Valley, LEADER Noord-Groningen, Leren & Werken Drenthe, MKB Noord, Noordelijke Ontwikkelingsmaatschappij (NOM), POA De Liemers, POA Valleiregio, POA Rivierenland, Provincie Drenthe, Provincie Fryslân, Provincie Groningen, Provincie Gelderland, regiegroep Oost-Groningen, regio Arnhem RAP Groningen, Regio Groningen Assen, Regio Noord-Veluwe, Regio Twente, RPA Fryslân, RPA Stedendriehoek, samenwerkingsverband Noord Nederland (SNN), SER Noord-Nederland, SER Gelderland, Streekraad Oost-Groningen, Technocentrum Utrecht.

Binnenlandse Zaken, Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Openbaar Ministerie, Raad voor Maatschappelijke Ontwikkeling, Raad voor Werk en Inkomen, SBCM, Sectorfonds Zorg en Welzijn, Steunpunt Ketensamenwerking, Stimulansz, Vereniging Stadswerk Nederland.

SW-bedrijven

Abillity, BWR (Trio Bedrijven), Buurtsupport, DCW, EMCO-groep, Empatec, Iederz, NEF, Pastiel, Presikhaaf, Reestmond, Soweco, Synergon, Wedeka, WerkPro.

Onderwijs

ROC Alfa-College, ROC Drenthe College, ROC Friese Poort, ROC Noorderpoort, Friesland College, De Twijn, DOB Den Haag, VOS/ABB.

Ministeries en landelijke organisaties

Cedris, Divosa,FNV, GasTerra, KING, LORPA, Ministerie van Binnenlandse Zaken, Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid, Openbaar Ministerie, Raad voor Maatschappelijke Ontwikkeling, Raad voor Werk en Inkomen, SBCM, Sectorfonds Zorg en Welzijn, Steunpunt Ketensamenwerking, Stichting Instituut GAK, Stimulansz, Vereniging Stadswerk Nederland.

Welzijnsorganisatie

CMO Groningen, GGZ platform Groningen, Jongerenwerk Barkema & de Haan, Huis voor de Sport, NOVO, Stichting Urgente Noden, Volkskredietbank Noord-Oost Groningen, Zorgplein Noord, Zonnehuisgroep Noord.

Overige opdrachtgevers

Actiecommité Ganzedijk blijft, Activa, Bince, BMC, Buizer Advies, Companen, Dorpsbelangen Warfum, ERAC, Eridanos, ICT platform Noord-Groningen, Rabobank Noord-Groningen, RBO Groningen, STEC, YER.